Imprezy firmowe

Paintball Stradomno to profesjonalna i kreatywna firma, posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez rozrywkowo-rekreacyjnych. Każda impreza, organizowana przez nas jest przemyślana i zaplanowana w taki sposób, aby została w pamięci naszych gości na długo. Największą uwagę poświęcamy bezpieczeństwu, dlatego proponowane przez nas zabawy są przeanalizowane, przetestowane oraz dopasowane do wieku uczestników.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Wyobraź sobie, że bezkarnie strzelasz do szefa, on odpłaca ci tym samym, a na końcu wszyscy razem bawicie się przy ognisku, wznosząc toasty za świetną grę. Takie rzeczy możliwe tylko u nas! Zorganizujemy kompleksowe imprezy integracyjne, plenerowe, okolicznościowe, włączymy się w przygotowanie szkoleń.

Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy drewnianą wiatę w której zmieści się około 70 osób. Obok znajduje się ognisko z ławkami. Dlatego nuda nie jest przewidziana w planach pobytu u nas. Nasze wyposażenie jest utrzymane perfekcyjnie, zapewniając każdemu graczowi optymalne bezpieczeństwo. Dla naszych klientów organizujemy duże i małe imprezy integracyjne. Możemy zapewnić transport, noclegi, catering a nawet dancing. Impreza może składać się z samego paintballa lub z wielu atrakcji dodatkowych które oferujemy. Jesteśmy w stanie przyjąć grupę około 70 osób. Jesteśmy bardzo otwarci na Państwa propozycje i z przyjemnością stawimy czoła oczekiwaniom.

Zobacz również

Paintball
Bumperball
Mega Twister